SIT8209AC-83-33E-166
SIT8209AC-83-33E-166
SIT8209AC-83-33E-166.000000T vs SIT8209AC-83-33E-166.000000X vs SIT8209AC-83-33E-166.000000Y
PartNumber
SIT8209AC-83-33E-166.000000T
SIT8209AC-83-33E-166.000000X
SIT8209AC-83-33E-166.000000Y
Description
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
Beginnen mit
SIT8209AC-83-33E-166
21
SIT8209AC-83-33E-16
24
SIT8209AC-83-33E-1
89
SIT8209AC-83-33E
103
SIT8209AC-83-33
189
SIT8209AC-83
696
SIT8209AC-8
2610
SIT8209AC
10713
SIT8209A
SIT820
Search Part Number : "
SIT8209AC-83-33E-166
", Match & Start with "
SIT8209AC-83-33E-166
" - Total : 21
Hersteller
Teil #
Beschreibung
RFQ
SIT8209AC-83-33E-166
.000000T
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
RFQ
SIT8209AC-83-33E-166
.000000X
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
.000000Y
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
.600000T
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
.600000X
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
.600000Y
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
SIT8209AC-83-33E-166
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS